W sieci można znaleźć bez najmniejszego problemu parę o ile nie paręnaście porównywarek kredytowych. Teoretycznie nie ma lepszego szukania oferty dla nas. Definiujemy kwotę, czas kredytowania i porównywarka finansowa prezentuje nam kilkanaście propozycji kredytowych. Na domiar tego, możemy sobie dany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste tylko że…

Niejednokrotnie przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie pozyskamy kredytu ponieważ nie spełniamy warunków banku.

Niestety porównywarka finansowa jedynie zestawia kredyty, podpowiada który kredyt jest najtańszy, uwidocznia zatuszowane elementy propozycji kredytowej, których w reklamie danego banku nie można odnaleźć, jednakże porównywarka kredytowa nie wyznacza, że w danym banku kredyt naturalnie dostaniemy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie akuratna do pozyskania kredytu, w innym natomiast nie.

W jaki sposób wniosek o kredyt aby zmniejszyć możliwość odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Korzystaj z pomocy doradcy kredytowego, na ogół w dużych porównywarkach kredytowych jest sposobność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego absolutnie bezpłatnie.
Porównania kredytowe są bardzo przydatne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, należy jednak pamiętać, że to bank przesądza czy udzieli danej osobie kredytu.